Karakteranalytikere

Oversikt over praktiserende Karakteranalytikere

Listen er ikke komplett, den inneholder navn og kontaktinformasjon til Karakteranalytikere som har bekreftet at de ønsker å ligge ute med informasjon

Karakteranalytikere

Navn Adresse Mobiltelefon E-postnavn
Veronica Øvrevik Agora psykologkontor,Valkendorfsgate 2a, 5012 Bergen 90660218 Veronica.ovrevik @ yahoo.no
Vigdis Sorteberg Smørvika 22, 2849 Kapp 92299125 v-sorteb @ online.no
Petter Lohne Postboks 3838 Ullevål stadion, 0805 Oslo petter.lohne @ vikenfiber.no
Anne Kulseng Berg Gjerdrumsvei 19, 0484 Oslo 92860119
Terje Larsen Langøyvn. 67, 1679 Kråkerøy 90647252 terje @ terjelarsen.no
Jan-Kåre Fekene Nordbyen 4, 3111 Tønsberg 90115570 psykol @ online.no
Turid Nylund Knud Askers vei 28 A, 1383 Asker 93431514 turid.nylund @ gmail.com
Marit C. Bang Jensen 0262 Oslo 99001806 maritcj @ online.no
Christopher Lien Zinobervn. 4A, 0758 Oslo 90899881 lien.christopher @ gmail.com
Marianne Skram Valkendorfsgt 2A, 5012 Bergen
www.agorapsykologkontor.no
45246046
Stig Asle Hjelland Lodin Leppsgt. 2 B, 5003 Bergen 92461899
Sissel Schaller IKST, Torgata 9a, 0181 Oslo 91838518 schaller @ sexologi.no
Kari Galaaen Mjøslivegen 9, 2312 Ottestad 99491626 karigalaaen @ hotmail.com
Jorun Axelsen Agora psykologkontor,Valkendorfsgt. 2A, 5012 Bergen 97946350
Eva Edfast Bygdøy Allé 21, 3 etg, 0262 Oslo 95212915
Jan E. Hageselle Peer Gynts vei 8, 1605 Fredrikstad 47367864 jan.hageselle @ gmail.com
Astrid Thierbach Meltzersgate 4, 0257 Oslo 90150912 thierbac @ online.no
Edmond Lyle Mautvegen 3, 2214 Kongsvinger 93467753 edmon @ online.no
Thor Ole Kjos Skogstien 12, 1365 Blommenholm 67548068 thorolek @ online.no
Marie-Anne Knudsen Siggerudvn. 759, 1400 Ski marie-anne @ langvass.org
Hans Martin Stene Oslo 41191050 psykolog.hmstene @ gmail.com
Anita Skrautvol Torggata 9a, 0181 Oslo 91387672 anitaskrautvol @ hotmail.com
Atle Austad Torggata 9a, 0181 Oslo 92210983 atleaustad @ hotmail.com