NKI

Om NKI
Hva er Karakteranalyse
Utdanningen
Retningslinjer
Tilskuddsordningen
Litteraturliste for utdanningen
Annen relevant litteratur
Seminarer
Linker
Karakteranalytikere
Psykologer i Gjerdrumsvei 19
Parkering i Gjerdrumsvei

[Du står her: NKI meny/Karakteranalytikere ]

Oversikt over praktiserende Karakteranalytikere

Listen er ikke komplett, den inneholder navn og kontaktinformasjon til Karakteranalytikere som har bekreftet at de ønsker å ligge ute med informasjon

Kontakter
Fornavn Etternavn Adresse Poststed Postnummer Mobiltelefon E-postnavn
Veronica Øvrevik Agora psykologkontor,Valkendorfsgate 2a 5012 Bergen 90660218 Veronica.ovrevik@yahoo.no
Vigdis Sorteberg Smørvika 22 2849 Kapp 92299125 v-sorteb@online.no
Petter Lohne Postboks 3838 Ullevål stadion 0805 Oslo petter.lohne@vikenfiber.no
Anne Kulseng Berg Gjerdrumsvei 12A 0484 Oslo 92860119
Terje Larsen Langøyvn. 67 1679 Kråkerøy 90647252 terje@terjelarsen.no
Jan-Kåre Fekene Nordbyen 4 3111 Tønsberg 90115570 psykol@online.no
Turid Nylund Knud Askers vei 28 A 1383 Asker 93431514 turid.nylund@gmail.com
Marit C. Bang Jensen Gjerdrumsvei 12A 0262 Oslo 99001806 maritcj@online.no
Christopher Lien Zinobervn. 4A 0758 Oslo 90899881 lien.christopher@gmail.com
Stig Asle Hjelland Lodin Leppsgt. 2 B 5003 Bergen 92461899
Sissel Schaller IKST, Torgata 9a 0181 Oslo 91838518 schaller@sexologi.no
Astrid Thierbach Meltzersgate 4 0257 Oslo 90150912 thierbac@online.no
Kari Galaaen Mjøslivegen 9 2312 Ottestad 99491626 karigalaaen@hotmail.com
Jorun Axelsen Agora psykologkontor,Valkendorfsgt. 2A, 5012 Bergen 97946350
Jan E. Hageselle Peer Gynts vei 8 1605 Fredrikstad 473 67 864 jan.hageselle@gmail.com
Edmond Lyle Mautvegen 3 2214 Kongsvinger 93467753 edmon@online.no
Thor Ole Kjos Skogstien 12 1365 Blommenholm 67548068 thorolek@online.no
Marie-Anne Knudsen Siggerudvn. 759 1400 Ski marie-anne@langvass.org
Hans Martin Stene Oslo 41191050 psykolog.hmstene@gmail.com
Hilde Gravensteen Arups gate 16 0191 Oslo 91572346 lstyrgr@online.no
Anita Skrautvol Bergensgata 5c 0468 Oslo 91387672 anitaskrautvol@hotmail.com
Atle Austad Torggata 9a 0181 Oslo 92210983 atleaustad@hotmail.com


 

 
Søk
 
Webdesign